Środa Wielkopolska komorniksrodawlkp.pl
Zmiana godzin otwarcia kancelarii w dniu 31.01.2019
Uprzejmie informujemy że w dniu 31.01.2019 kancelaria czynna do godziny 13:00
Przepraszamy za utrudnienia.
|
Autor: Michux 2019 Jan 31
OGŁOSZENIE - PRACA
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust zatrudni aplikanta lub asesora komorniczego.
Oferty zawierające CV proszę przesyłać na adres: komberg@wp.pl
|
Autor: AL 2018 Feb 09
OGŁOSZENIE - PRACA
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust przyjmie do pracy lub na staż. Wykształcenie minimum średnie. Niekaralność. Oferty zawierające CV proszę przesyłać na adres: komberg@wp.pl
|
Autor: AL 2017 Aug 24
VI DZIEŃ OTWARTY KOMORNIKÓW SĄDOWYCH
W dniu 22 listopada 2016 r. nasza kancelaria po raz kolejny wzięła udział w Dniu Otwartym Komorników Sądowych zorganizowanym przez Krajową Radę Komorniczą. Tegoroczna akcja przebiegła pod hasłem: „Nie unikaj komornika".

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy w tym dniu odwiedzili naszą kancelarię.
|
Autor: AL 2017 Jan 05
V DZIEŃ OTWARTY KOMORNIKÓW SĄDOWYCH
W dniu 19 listopada 2015 r. nasza kancelaria po raz kolejny wzięła udział w Dniu Otwartym Komorników Sądowych zorganizowanym przez Krajową Radę Komorniczą. Tegoroczna akcja przebiegła pod hasłem: „Poznaj swoje prawa".

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy w tym dniu odwiedzili naszą kancelarię.
|
Autor: AL 2015 Nov 25
ZMIANA WŁAŚCIWOŚCI MIEJSCOWEJ OD 01 STYCZNIA 2015 r.
Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 października 2014 r. w sprawie ustalenia siedzib i obszarów właściwości sądów apelacyjnych, sądów okręgowych i sądów rejonowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1407) z dniem 01 stycznia 2015 r. uległ zmianie obszar właściwości Sądu Rejonowego w Środzie Wlkp.

Szczegóły w dziale "Właściwość Miejscowa".
|
Autor: AL 2015 Jan 13
KAMPANIA "16 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY"
W dniu 04 grudnia 2014 r. nasza kancelaria wzięła udział w Kampanii "16 Dni Przeciwko Przemocy". W jej ramach zorganizowany został dzień nieodpłatnych porad w celu podniesienia świadomości na temat wszelkich przejawów przemocy ze względu na płeć, która stanowi jedną z najbardziej drastycznych form dyskryminacji i łamania praw człowieka.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy w tym dniu odwiedzili naszą kancelarię.
|
Autor: AL 2014 Dec 23
IV OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ OTWARTY KOMORNIKÓW SĄDOWYCH
W dniu 20 listopada 2014 r. nasza kancelaria po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Dniu Otwartym Komorników Sądowych zorganizowanym przez Krajową Radę Komorniczą. Tegoroczna akcja przebiegła pod hasłem: „Bo jeden podpis może przekreślić drugą młodość”.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy w tym dniu odwiedzili naszą kancelarię.
|
Autor: AL 2014 Nov 21
III OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ OTWARTY KOMORNIKÓW SĄDOWYCH
W dniu 20 listopada 2013 r. nasza kancelaria po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Dniu Otwartym Komorników Sądowych zorganizowanym przez Krajową Radę Komorniczą. Tegoroczna akcja – współorganizowana przez Fundację Centrum Praw Kobiet – przebiegła pod hasłem: „Twoje alimenty. Nasza wspólna sprawa”.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy w tym dniu odwiedzili naszą kancelarię.
|
Autor: AL 2013 Nov 28
POWIĘKSZENIE REWIRU KOMORNICZEGO O OBSZAR SĄDU REJONOWEGO WE WRZEŚNI
Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 5 października 2012 r. w sprawie zniesienia niektórych sądów rejonowych (Dz.U. z 2012, poz. 1121) oraz Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 25 października 2012 w sprawie ustalenia siedzib i obszarów właściwości sądów apelacyjnych, sądów okręgowych i sądów rejonowych (Dz.U. z 2012, poz. 1223) od dnia 1 stycznia 2013 r. zniesiono Sąd Rejonowy we Wrześni, a obszar właściwości likwidacyjnej jednostki został objęty przez Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej.

W związku z powyższym obszar rewiru Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Bernard Gust powiększył się o dotychczasowy obszar właściwości Sądu Rejonowego we Wrześni, to jest o następujące gminy:
- Kołaczkowo,
- Kostrzyn,
- Miłosław,
- Nekla,
- Września.

Szczegóły w dziale "Właściwość Miejscowa".
|
Autor: AL 2013 Apr 22
II OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ OTWARTY KOMORNIKÓW SĄDOWYCH
Z satysfakcją informujemy, że w dniu 15 listopada 2012 r. nasza kancelaria - jako jedna ze 130 w Polsce - wzięła udział w II Ogólnopolskim Dniu Otwartym Komorników Sądowych, zorganizowanym przez Krajową Radę Komorniczą pod hasłem "Lepiej to wiedzieć".

Zamierzeniem tej cyklicznej akcji jest podnoszenie poziomu wiedzy i świadomości prawnej społeczeństwa, zwłaszcza w zakresie realizacji orzeczeń sądowych oraz wielu innych zagadnień związanych z codzienną pracą komornika.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy w tym dniu odwiedzili naszą kancelarię.

Po zakończeniu dyżuru w kancelarii Komornik Sądowy Bernard Gust udzielił wywiadu telewizyjnego w programie "Wywiad Teleskopu".
Nagranie dostępne jest pod adresem:
http://poznan.tvp.pl/9109725/1511-2012
|
Autor: AL 2013 Apr 22
Powered by CuteNews


Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez kancelarię.
Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.
Copyright (c)2009 Agrokomp eHost.pl