Środa Wielkopolska komorniksrodawlkp.pl

Właściwość Miejscowa

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust prowadzić może postępowania egzekucyjne na terytorium całej Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. Wierzyciel ma bowiem prawo wyboru komornika, zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust prowadzi postępowania egzekucyjne w szczególności na obszarze swojego rewiru komorniczego, to jest –
obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Środzie Wlkp.

Gmina Środa Wlkp.:
Annopole, Babin, Bieganowo, Brodowo, Brzezie, Brzeziny, Chocicza, Chudzice, Chwałkowo, Czarne Piątkowo, Dębicz, Dębiczek, Grójec, Henrykowo, Janowo, Januszewo, Jarosławiec, Kijewo, Koszuty, Lorenka, Marianowo Brodowskie, Mączniki, Nadziejewo, Nietrzanowo, Olszewo, Ołaczewo, Pętkowo, Pierzchnica, Pierzchno, Pławce, Podgaj, Połażejewo, Romanowo, Rumiejki, Ruszkowo, Słupia Wielka, Staniszewo, Starkówiec Piątkowski, Strzeszki, Szlachcin, Środa Wlkp., Tadeuszewo, Topola, Trzebisławki, Ulejno, Winna Góra, Włostowo, Zdziechowice, Zielniczki, Zielniki, Zmysłowo, Żabikowo.

Gmina Września:
Bardo, Białężyce, Bierzglin, Bierzglinek, Broniszewo, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Chwalibogowo, Czachrowo, Dębina, Gonice, Goniczki, Gozdowo, Gozdowo-Młyn, Grzybowo, Grzymysławice, Gulczewko, Gulczewo, Gutowo Małe, Gutowo Wielkie, Kaczanowo, Kawęczyn, Kleparz, Marzelewo, Marzenin, Nadarzyce, Neryngowo, Noskowo, Nowa Wieś Królewska, Nowy Folwark, Obłaczkowo, Osowo, Ostrowo Szlacheckie, Otoczna, Przyborki, Psary Małe, Psary Polskie, Psary Wielkie, Radomice, Sędziwojewo, Słomowo, Słomówko, Sobiesiernie, Sokołowo, Sokołówko, Sołeczno, Stanisławowo, Strzyżewo, Węgierki, Wódki, Żerniki.

Gmina Dominowo:
Andrzejpole, Bagrowo, Biskupice, Borzejewo, Bukowy Las, Chłapowo, Dominowo, Dzierżnica, Gablin, Giecz, Grodziszczko, Janowo, Karolewo, Kopaszyce, Marianowo, Michałowo, Mieczysławowo, Murzynowo Kościelne, Nowojewo, Orzeszkowo, Poświątno, Rusiborek, Rusibórz, Sabaszczewo, Szrapki, Wysławice, Zberki.

Gmina Kleszczewo:
Bugaj, Bylin, Gowarzewo, Kleszczewo, Komorniki, Krerowo, Krzyżowniki, Lipowiec, Markowice, Nagradowice, Poklatki, Szewce, Śródka, Tanibórz, Tulce, Zimin.

Gmina Kołaczkowo:
Bieganowo, Borkowo, Borzykowo, Budziłowo, Cieśle Małe, Cieśle Wielkie, Gałęzewice, Gorazdowo, Grabowo Królewskie, Kołaczkowo, Krzywa Góra, Łagiewki, Sokolniki, Spławie, Szamarzewo, Wszembórz, Zieliniec, Żydowo.

Gmina Kostrzyn:
Antonin, BrzeŸno, Buszkówiec, Chorzałki, Czerlejnko, Czerlejno, Drzązgowo, Glinka Duchowna, Glinka Szlachecka, Gułtowy, Gwiazdowo, Iwno, Izdebno, Jagodno, Klony, Kostrzyn, Leśna Grobla, Libartowo, Ługowiny, Rujsca, Sanniki, Skałowo, Siedlec, Siedleczek, Siekierki Małe, Siekierki Wielkie, Sokolniki Drzązgowske, Sokolniki Klonowskie, Strumiany, Tarnowo, Trzek, Węgierskie, Wiktorowo, Wróblewo.

Gmina Kórnik:
Biernatki, Błażejewo, Błażejewko, Borówiec, Czołowo, Czmoniec, Czmoń, Dachowa, Dziećmierowo, Gądki, Kamionki, Koninko, Konarskie, Kórnik, Kromolice, Mościenica, Pierzchno, Prusinowo, Radzewo, Robakowo, Runowo, Skrzynki, Szczodrzykowo, Szczytniki, Żerniki.

Gmina Krzykosy:
Antonin, Baba, Bogusławki, Borowo, Bronisław, Garby, Kaźmierki, Krzykosy, Lubrze, Małoszki, Miąskowo, Młodzikowice, Młodzikowo, Młodzikówko, Murzynowiec Leśny, Murzynowo Leśne, Murzynówko, Pięczkowo, Przymiarki, Solec, Sulęcin, Sulęcinek, Wiktorowo, Wiosna, Witowo, Wygranka.

Gmina Miłosław:
Bagatelka, Białe Piątkowo, Biechowo, Biechówko, Bugaj, Chlebowo, Chrustowo, Czeszewo, Czeszewo-Budy, Franulka, Gorzyce, Kębłowo, Kozubiec, Książno, Lipie, Mikuszewo, Miłosław, Nowa Wieś Podgórna, Orzechowo, Pałczyn, Rudki, Skotniki, Szczodrzejewo.

Gmina Nekla:
Barczyzna, Chwałszyce, Gąsiorowo, Gierłatowo, Kokoszki, Mała Górka, Mystki, Nekielka, Nekla, Opatówko, Podstolice, Racławki, Rajmundowo, Starczanowo, Stępocin, Stroszki, Targowa Górka, Zasutowo.

Gmina Nowe Miasto nad Wartą:
Aleksandrów, Boguszyn, Boguszynek, Chocicza, Chromiec, Chwalęcin, Dąbrowa, Dębno, Elżbietów, Hermanów, Jadwigów, Klęka, Kolniczki, Komorze Nowe, Komorze, Kruczyn, Kruczynek, Lutynia, Michałów, Nowe Miasto nad Wartą, Radliniec, Rogusko, Skoraczew, Stramnice, Szypłów, Świętomierz, Teresa, Tokarów, Utrata, Wolica Kozia, Wolica Nowa, Wolica Pusta.

Gmina Zaniemyśl:
Bożydar, Brzostek, Czarnotki, Dębice, Dobroczyn, Doliwiec Leśny, Jaszkowo, Jeziory Małe, Jeziory Wielkie, Kępa Mała, Kępa Wielka, Luboniec, Lubonieczek, Ludwikowo, Łękno, Majdany, Mądre, Pigłowice, Płaczki, Polesie, Polwica, Huby, Polwica, Potachy, Śnieciska, Winna, Wyszakowo, Wyszkowskie Huby, Zaniemyśl, Zwola.



WYKAZ ALFABETYCZNY MIEJSCOWOŚCI

A
Aleksandrów, Andrzejpole, Annopole, Antonin.

B
Baba, Babin, Bagatelka, Bagrowo, Barczyzna, Bardo, Białe Piątkowo, Białężyce, Biechowo, Biechówko, Bieganowo, Bieganowo, Biernatki, Bierzglin, Bierzglinek, Biskupice, Błażejewko, Błażejewo, Bogusławki, Boguszyn, Boguszynek, Borkowo, Borowo, Borówiec, Borzejewo, Borzykowo, Bożydar, Brodowo, Bronisław, Broniszewo, Brzeziak, Brzezie, Brzeziny, BrzeŸno, Brzostek, Budziłowo, Bugaj, Bukowy Las, Buszkówiec, Bylin.

C
Celestynowo, Chlebowo, Chłapowo, Chocicza, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Chorzałki, Chromiec, Chrustowo, Chudzice, Chwalęcin, Chwalibogowo, Chwałkowo, Chwałszyce, Cieśle Małe, Cieśle Wielkie, Czachrowo, Czarne Piątkowo Czarnotki, Czartki, Czerlejnko, Czerlejno, Czeszewo, Czeszewo-Budy, Czmoniec, Czmoń, Czołowo.

D
Dachowa, Dąbrowa, Dębice, Dębicz, Dębiczek, Dębiec, Dębina, Dębno, Dobroczyn, Doliwiec LeŚny, Dominowo, Drzązgowo, Dworzyska, Dziećmierowo, Dzierżnica.

E
Elżbietów

F
Franulka

G
Gablin, Gałęzewice, Garby, Gądki, Gąsiorowo, Giecz, Gierłatowo, Glinka Duchowna, Glinka Szlachecka, Gonice, Goniczki, Gorazdowo, Gorzyce, Gowarzewo, Gozdowo, Gozdowo-Młyn, Grabowo Królewskie, Grodziszczko, Grójec, Grzybowo, Grzymysławice, Gulczewko, Gulczewo, Gułtowy, Gutowo Małe, Gutowo Wielkie, Gwiazdowo.

H
Henrykowo, Hermanów.

I
Iwno, Izdebno.

J
Jadwigów, Jagodno, Janowo, Januszewo, Jarosławiec, Jaryszki, Jaszkowo, Jeziorskie Huby, Jeziory Małe, Jeziory Wielkie, Józefowo.

K
Kaczanowo, Kamionki, Karolewo, Kawęczyn, KaŸmierki, Kębłowo, Kępa Mała, Kępa Wielka, Kijewo, Kleparz, Kleszczewo, Klęka, Klony, Kokoszki, Kolniczki, Kołaczkowo, Komorniki, Komorze, Komorze Nowe, Komorze Nowomiejskie, Konarskie, Koninko, Konstantynowo, Kopaszyce, Kostrzyn, Koszuty, Koszuty-Huby, Kowalka, Kozubiec, Kórnik, Krerowo, Kromolice, Kruczyn, Kruczynek, Krzykosy, Krzywa Góra, Krzyżowniki, Książno.

L
LeŚna Grobla, Libartowo, Lipie, Lipowiec, Lorenka, Luboniec, Lubonieczek, Lubrze, Ludwikowo, Lutynia.

Ł
Łagiewki, Łękno, Ługowiny.

M
Majdany, Mała Górka, Małoszki, Marcelin, Marianowo Brodowskie, Marianowo, Markowice, Marzelewo, Marzenin, Mączniki, Mądre, Miąskowo, Michałowo, Michałów, Mieczysławowo, Mikuszewo, Miłosław, Młodzikowice, Młodzikowo, Młodzikówko, Mościenica, Murzynowiec Leśny, Murzynowo Kościelne, Murzynowo Leśne, Murzynówko, Mystki.

N
Nadarzyce, Nadziejewo, Nagradowice, Nekielka, Nekla, Neryngowo, Nietrzanowo, Noskowo, Nowa Wieś Królewska, Nowa Wieś Podgórna, Nowe Miasto nad Wartą, Nowojewo, Nowy Folwark.

O
Obłaczkowo, Olszewo, Ołaczewo, Opatówko, Orzechowo, Orzeszkowo, Osowo, Ostrowo Szlacheckie, Otoczna.

P
Pałczyn, Pętkowo, Pierzchnica, Pierzchno, Pięczkowo, Pigłowice, Płaczki, Pławce, Podgaj, Podstolice, Poklatki, Polesie, Polwica, Polwica-Huby, Połażejewo, PoŚwiątno, Potachy, Prusinowo, Przyborki, Przymiarki, Psary Małe, Psary Polskie, Psary Wielkie.

R
Racławki, Radliniec, Radomice, Radzewo, Rajmundowo, Ramutki, Robakowo, Rogusko, Romanowo, Rudki, Rujsca, Rumiejki, Runowo, Rusiborek, Rusibórz, Ruszkowo.

S
Sabaszczewo, Sanniki, Sędziwojewo, Siedlec, Siedleczek, Siekierki Małe, Siekierki Wielkie, Skałowo, Skoraczew, Skotniki, Skrzynki, Słomowo, Słomówko, Słupia Wielka, Sobiesiernie, Sokolniki Drzązgowske, Sokolniki Klonowskie, Sokolniki, Sokołowo, Sokołówko, Solec, Sołeczno, Spławie, Stanisławowo, Staniszewo, Starczanowo, Starkówiec Piątkowski, Stępocin, Stramnice, Stroszki, Strumiany, Strzeszki, Strzyżewo, Sulęcin, Sulęcinek, Szamarzewo, Szczodrzejewo, Szczodrzykowo, Szczytniki, Szewce, Szlachcin, Szlachcin-Huby, Szrapki, Szypłów.

Ś
Śnieciska, Środa Wielkopolska, Śródka, Świątniczki, Świętomierz.

T
Tadeuszewo, Tanibórz, Targowa Górka, Tarnowo, Teresa, Tokarów, Topola, Trzebisławki, Trzek, Trzykolne Młyny, Tulce, Turek.

U
Ulejno, Urniszewo, Utrata.

W
Węgierki, Węgierskie, Wiktorowo, Winna, Winna Góra, Wiosna, Witowo, Włostowo, Wolica Kozia, Wolica Nowa, Wolica Pusta, Wódki, Wróblewo, Wszembórz, Wygranka, Wysławice, Wyszakowo, Wyszkowskie Huby.

Z
Zaniemyśl, Zasutowo, Zberki, Zdziechowice, Zieliniec, Zielniczki, Zielniki, Zimin, Zmysłowo, Zofiówka, Zwola.

Ż
Żabikowo, Żerniki, Żydowo.


Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez kancelarię.
Informacje zawarte na stronie nie stanowi± również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.
Copyright (c)2009 Agrokomp eHost.pl